Vilistlased

Muusikaosakond 1989 - 2019

Nr.

Ees- ja perenimi

Huviala

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Indrek Jurtšenko

akordion

1991

M. Laugesaar

2.

Pirjo Jaanimägi

klaver

1993

S. Subbe

3.

Piret Jurtšenko

klaver

 

S. Subbe

4.

Külli Paulus

klaver

 

S. Subbe

5.

Evelin Otti

akordion

1994

M. Laugesaar

6.

Maarja Kuldjärv

klaver

 

S. Subbe

7.

Kaidi Sõrm

klaver

 

S. Subbe

8.

Katrin Lehemets

klaver

1995

S. Subbe

9

Kadri Maadla

klaver

 

S. Subbe

10.

Elene Kajalainen

akordion

 

M. Laugesaar

11.

Marin Mägi

klaver

1996

M. Vahula

12.

Erle Saare

klaver

 

M. Vahula

13.

Kaisa Tahlfeld

klaver

 

S. Subbe

14.

Helina Vallaste

flööt

 

T. Jugaste

15.

Tuuli Vunk

klaver

 

S. Subbe

16.

Raul Tambek

klaver

 

S. Ugaste

17.

Kristi Keskküla

kannel

1997

E. Tiiter

18.

Egne Kriks

plokkflööt

 

T. Tammar

19.

Kärt Ojavee

kannel

 

E. Tiiter

20.

Tuuli Piirsalu

klaver

 

M. Vahula

21.

Maarja Rahnu

klaver

 

M. Vahula

22.

Anni Ruudi

kannel

 

E. Tiiter

23.

Tiina Sakk

klaver

 

M. Vahula

24.

Nele Tamberg

klaver

 

M. Vahula

25.

Kairit Teterin

klaver

 

M. Vahula

26.

Katrin Lehemets

saksofon

 

J. Takjas

27.

Riia Lemberg

saksofon

 

T. Tammar

28.

Kadri Haavajõe

klaver

1999

M. Vahula

29.

Pille Klimask

akordion

 

M. Laugesaar

30.

Tuuli Piirsalu

viiul

 

S. Laanesoo

31.

Helin Piirisalu

klaver

2000

S. Ugaste

32.

Kaisa Põldaas

klaver

 

S. Ugaste

33.

Karin Truuver

klaver

 

M. Vahula

34.

Jürgen Eessaar

klaver

2001

S. Ugaste

35.

Riina Kalmet

flööt

 

T. Tammar

36.

Gülnara Kongi

klaver

 

S. Ugaste

37.

Helena Sork

klaver

 

M. Vahula

38.

Jane Sork

klaver

 

M. Vahula

39.

Kristiina Kongi

flööt

 

T. Tammar

40.

Maret Kongi

klaver

 

S. Ugaste

41.

Eero Piirisalu

klaver

2002

S. Ugaste

42.

Maarja Tipp

viiul

 

S. Laanesoo

43.

Raul Vallaste

klaver

 

S. Ugaste

44.

Kaia Kabanen

klaver

2003

S. Ugaste

45.

Marin Meos

klaver

 

S. Ugaste

46.

Karin Kaare

klaver

2004

S. Ugaste

47.

Katrin Kaasik

klaver

 

S. Ugaste

48.

Erki Kimber

akordion

 

M. Laugesaar

49.

Kauri Lemberg

saksofon

 

T. Tammar

50.

Priit Rusalepp

klarnet

 

T. Tammar

51.

Maarja Vaikmaa

viiul

 

S. Tambi

52.

Alexander Maasik

saksofon

2005

T. Tammar

53.

Lea Pallon

klaver

 

S. Ugaste

54.

Teili Piiskoppel

klaver

 

S. Ugaste

55.

Linda Rusalepp

klaver

 

S. Ugaste

56.

Doris- Katre Truuver

klaver

 

M. Vahula

57.

Kristi Viltrop

klaver

 

M. Vahula

58.

Everin Kanger

klaver

2006

S. Ugaste

59.

Kalev Pallon

akordion

 

M. Laugesaar

60.

Dana Vakulenko

klaver

 

S. Ugaste

61.

Anete Viise

viiul

 

S. Tambi

62.

Siret Liivamäe

klaver

2007

T. Tõnupärt

63.

Peeter Onton

akordion

 

M. Laugesaar

64.

Sandra Mark

klaver

 

M. Vahula

65.

Kaisa Rindberg

klaver

 

T. Tõnupärt

66.

Triinu Sikk

klaver

 

T. Tõnupärt

67.

Hanna Holmberg

flööt

2008

T.Tammar

68.

Kadri-Triin Kikkas

viiul

 

S. Tambi

69.

Mirjam Lepiksaar

klaver

 

S. Ugaste

70.

Maris Meos

viiul

 

S. Tambi

71.

Taavet Schotter

akordion

 

M. Laugesaar

72.

Mari Soone

viiul

 

S. Tambi

73.

Kadri Ambos

flööt/VÕK

 

T. Tammar

74.

Kalev Mölder

viiul/VÕK

 

S. Tambi

75.

Laura Liisa Lankei

klaver

2009

T. Tõnupärt

76.

Marika Treiman

klaver

 

S. Ugaste

77.

Eva Kaarin Viise

klaver

 

S. Ugaste

78.

Angela Veronika Breivel

viiul

2010

S. Tambi

79.

Bertha Kiur

saksofon

 

E. Lips

80.

Maibrit Pääbus

klaver

 

S. Ugaste

81.

Mariliis Tiiter

flööt

 

E. Lips

82.

Anni Tedremaa

flööt/VÕK

 

E. Lips

83.

Urmo Mägi

klassikaline kitarr

2011

M. Laugesaar

84.

Melissa Oja

klaver

 

T. Klomann

85.

Iida Anette Allikma

klaver

2012

S. Ugaste

86.

Aveli Tiiter

klaver

 

S. Ugaste

87.

Kalev Karp

klarnet/VÕK

 

T. Tammar

88.

Kristina Orav

laul/VÕK

 

E. Vunk

89.

Leanika Vetka

klaver/VÕK

 

D. Kasparovitch

90.

Hans Johan Erikson

akordion/VÕK

 

M. Laugesaar

91.

Aliise-Maria Pärna

klaver

2013

T. Klomann

92.

Marta Rummi

oboe

 

E. Lips

93.

Julia Ruzu

flööt

 

E. Lips

94.

Helene Kristine Viita

flööt

 

E. Lips

95.

Matthias-Härmo Laager

klassikaline kitarr/VÕK

 

M. Laugesaar

96.

Pille Riin Erikson

klaver

2014

T. Klomann

97.

Krislin Mägi

viiul

 

S. Tambi

98.

Regina Sundejeva

viiul

 

S. Tambi

99.

Kaisa Nele Hendla

klaver

2015

T. Klomann

100.

Lydia Kams

viiul

 

S. Tambi

101.

Eliisa Mölder

laul/VÕK

 

E. Vunk

102.

Ragne Lakson

saksofon

 

E. Lips

103.

Anna Elisabeth Viise

klaver

 

P. Villem

104.
Susanna Abner
flööt 2016 T. Tammar
105.
 
Gerda Jamsja
klaver T. Klomann
106.
Egert Römer
kl. kitarr M. Laugesaar
107.
 
Katriine Vasemägi
klaver/VÕK  L. Põld
108.
Gustav Lankei kl. kitarr 2017 M. Laugesaar
109.
Liis Lillemägi flööt T. Tammar
110.
Carmel Meelind kl. kitarr M. Laugesaar
111.
Laura-Liis Pärtel klaver P. Villem
112.
Kristi Viita oboe E. Lips
113. Triinu Kalda flööt 2018 E. Lips
114. Oliver Lankei akordion   M. Laugesaar
115. Karmen Krigonorov klassikaline kitarr vabaõpe M. Laugesaar
116. Krete-Ly klaver   P. Villem
117. Kadi Rindberg kalver   T. Klomann
118. Gerda Lee Allikma saksofon 2019 E. Lips
119. Mihkel Eslon klassikaline kitarr   M. Laugesaar
120. Liis-Marii Kaso klaver   L. Põld
121. Marta Reimal klaver   L. Põld
122. Karl-Martin Laasberg klassikaline kitarr   M. Laugesaar

 

Tantsuosakond 1990 -2011

Nr

Ees- ja perenimi

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Kristi Polt

1994

I. Lehtmets

2.

Piret Karri

 

 

3.

Liina Heide

 

 

4.

Egle Poom

 

 

5.

Kadri Maadla

 

 

6.

Anni Ruudi

 

 

7.

Katrin Lehemets

 

 

8.

Kristi Keskküla

 

 

9

Helen Elbra

1997

A. Jugaste

10.

Elar Endoja

 

 

11.

Martin Holm

 

 

12.

Vaido Kontkar

 

 

13.

Ann Kuslap

 

 

14.

Kristel Kuusik

 

 

15.

Silver Lahi

 

 

16.

Maarja Murumägi

 

 

17.

Evar Pani

 

 

18.

Helina Piiskoppel

 

 

19.

Maret Puskar

 

 

20.

Kristjan Põldaas

1997

A. Jugaste

21.

Armin Riiet

 

 

22.

Marita Tatsi

 

 

23.

Marju Teiva

 

 

24.

Ingrid Aas

2000

I. Pärnamäe

25.

Mario Ermas

 

 

26.

Linde-Riin Hallikmann

 

 

27.

Mihkel Holm

 

 

28.

Anni Petrovits

 

 

29.

Kaisa Põldaas

 

 

30.

Uku Rummi

 

 

31.

Tõnn Sikk

 

 

32.

Kadri Toome

 

 

33.

Mihkel Visnapuu

 

 

34.

Riin Alamets

2001

I. Pärnamäe

35.

Veiko Aunapuu

 

 

36.

Liis Jaanimäe

 

 

37.

Marit Karjus

 

 

38.

Janelle Koskinen

 

 

39.

Kauri Lemberg

 

 

40.

Margit Piirma

 

 

41.

Tanel Sihver

 

 

42.

Sille Tammik

 

 

43.

Meeri Visnapuu

 

 

 

Kunstiosakond 1989 – 1993; 1999 - 2018

Nr

Ees- ja perenimi

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Ivo Võsa

1993

S. Peets

2.

Janne Rist

2004

M. Soone

3.

Maarja Viise

 

 

4.

Lea Pullerits

2006

M. Soone

5.

Kadri Soone

 

 

6.

Elin Põldemaa

2008

M. Soone

7.

Aivi Raja

 

 

8.

Kristiine Särg

2009

M. Soone

9.

Liis Uusküla

 

 

10.

Margit Kerov

2014

M. Soone

11.

Kristjan Laugesaar

 

 

12.

Anete-Hela Pulk

 

 

13.

Madlen Siniallik

 

 

14.

Merilin Särg

 

 

15.

Annika Viiksaar

 

 

16.
Caroline Karus
2016 M. Soone, H. Reisi
17.
Birgit Klopp
 
18.
Marelle Mägi
 
19.
Liisa Vakulenko
 
20. Mirjam Mäekivi 2018 M. Randver, H. Reisi
21. Luise Grethen Nirgi    
22. Anette Traus    
23. Sigrit Umerov    
24. Pauline Lotta Viise    
25. Getter Volter    

 

Klaveri huviala 1989 - 2019

Nr

Ees- ja perenimi

Õppevorm

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Pirjo Jaanimägi

 

1993

S. Subbe

2.

Piret Jurtšenko

 

 

S. Subbe

3.

Külli Paulus

 

 

S. Subbe

4.

Maarja Kuldjärv

 

1994

S. Subbe

5.

Kaidi Sõrm

 

 

S. Subbe

6.

Katrin Lehemets

 

1995

S. Subbe

7.

Kadri Maadla

 

 

S. Subbe

8.

Marin Mägi

 

1996

M. Vahula

9

Erle Saare

 

 

M. Vahula

10.

Kaisa Tahlfeld

 

 

S. Subbe

11.

Tuuli Vunk

 

 

S. Subbe

12.

Raul Tambek

 

 

S. Ugaste

13.

Tuuli Piirsalu

 

1997

M. Vahula

14.

Maarja Rahnu

 

 

M. Vahula

15.

Tiina Sakk

 

 

M. Vahula

16.

Nele Tamberg

 

 

M. Vahula

17.

Kairit Teterin

 

 

M. Vahula

18.

Kadri Haavajõe

 

1999

M. Vahula

19.

Helin Piirisalu

 

2000

S. Ugaste

20.

Kaisa Põldaas

 

2000

S. Ugaste

21.

Karin Truuver

 

 

M. Vahula

22.

Jürgen Eessaar

 

2001

S. Ugaste

23.

Gülnara Kongi

 

 

S. Ugaste

24.

Maret Kongi

lõputunnistus

 

S. Ugaste

25.

Helena Sork

 

 

M. Vahula

26.

Jane Sork

 

 

M. Vahula

27.

Eero Piirisalu

 

2002

S. Ugaste

28.

Raul Vallaste

 

 

S. Ugaste

29.

Kaia Kabanen

 

2003

S. Ugaste

30.

Marin Meos

 

 

S. Ugaste

31.

Karin Kaare

 

2004

S. Ugaste

32.

Katrin Kaasik

 

 

S. Ugaste

33.

Lea Pallon

 

2005

S. Ugaste

34.

Teili Piiskoppel

 

 

S. Ugaste

35.

Linda Rusalepp

 

 

S. Ugaste

36.

Doris- Katre Truuver

 

 

M. Vahula

37.

Kristi Viltrop

 

 

M. Vahula

38.

Everin Kanger

 

2006

S. Ugaste

39.

Dana Vakulenko

 

 

S. Ugaste

40.

Siret Liivamäe

 

2007

T. Tõnupärt

41.

Sandra Mark

 

 

M. Vahula

42.

Kaisa Rindberg

 

 

T. Tõnupärt

43.

Triinu Sikk

 

 

T. Tõnupärt

44.

Mirjam Lepiksaar

 

2008

S. Ugaste

45.

Laura Liisa Lankei

 

2009

T. Tõnupärt

46.

Marika Treiman

 

 

S.Ugaste

47.

Eva Kaarin Viise

 

 

S. Ugaste

48.

Maibrit Puusepp

 

2010

S. Ugaste

49.

Melissa Oja

 

2011

T. Klomann

50.

Iida Anette Allikma

 

2012

S. Ugaste

51.

Aveli Tiiter

 

 

S. Ugaste

52.

Leanika Vetka

VÕK

 

D. Kasparovitch

53.

Aliise-Maria Pärna

 

2013

T. Klomann

54.

Pille Riin Erikson

 

2014

T. Klomann

55.

Kaisa Nele Hendla

 

2015

T. Klomann

56.

Anna Elisabeth Viise

 

 

P. Villem

57.
Gerda Jamsja   2016 T. Klomann
58.
Katriine Vasemägi VÕK L.Põld
59. Laura-Liis Pärtel   2017 P. Villem
60. Kadi Rindberg   2018 T. Klomann
61. Krete-Ly Salumäe     P. Villem
62. Liis-Marii Kaso   2019 L. Põld
63. Marta Reimal     L. Põld

 

Viiuli huviala 1993 - 2015

Nr

Ees- ja perenimi

Õppevorm

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Tuuli Piirsalu

 

1999

S. Laanesoo

2.

Maarja Tipp

 

2002

S. Laanesoo

3.

Maarja Vaikmaa

 

2004

S. Tambi

4.

Anete Viise

 

2006

S. Tambi

5.

Kadri-Triin Kikkas

 

2008

S.Tambi

6.

Maris Meos

 

 

S. Tambi

7.

Mari Soone

 

 

S. Tambi

8.

Kalev Mölder

VÕK

 

S. Tambi

9.

Angela Veronika Breivel

 

2010

S. Tambi

10.

Krislin Mägi

 

2014

S. Tambi

11.

Regina Sundejeva

 

 

S. Tambi

12.

Lydia Kams

 

2015

S. Tambi

 

Flöödi huviala 1989 - 2018

Nr

Ees- ja perenimi

Õppevorm

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Helina Vallaste

 

1996

T. Jugaste

2.

Riina Kalmet

 

2001

T. Tammar

3.

Kristiina Kongi

VÕK

 

T. Tammar

4.

Hanna Holmberg

 

2008

T. Tammar

5.

Kadri Ambos

VÕK

 

T. Tammar

6.

Mariliis Tiiter

 

2010

E. Lips

7.

Anni Tedremaa

VÕK

 

E. Lips

8.

Julia Ruzu

 

2013

E. Lips

9.

Helene Kristine Viita

 

 

E. Lips

10.
Susanna Abner
  2016 T. Tammar
11.
Liis Lillemägi   2017 T. Tammar
12. Triinu Kalda   2018 E. Lips

 

Akordioni huviala 1989 - 2018

Nr

Ees- ja perenimi

Õppevorm

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Indrek Jurtšenko

 

1991

M. Laugesaar

2.

Evelin Otti

 

1994

M. Laugesaar

3.

Elene Kajalainen

 

1995

M. Laugesaar

4.

Pille Klimask

 

1999

M. Laugesaar

5.

Erki Kimber

 

2004

M. Laugesaar

6.

Kalev Pallon

 

2006

M. Laugesaar

7.

Peeter Onton

 

2007

M. Laugesaar

8.

Taavet Schotter

 

2008

M. Laugesaar

9.

Hans Johan Erikson

VÕK

2012

M. Laugesaar

10. Oliver Lankei   2018 M. Laugesaar

 

Saksofoni huviala 1991 - 2019

Nr

Ees- ja perenimi

Õppevorm

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Riia Lemberg

 

1997

T. Tammar

2.

Katrin Lehemets

 

1998

J. Takjas

3.

Kauri Lemberg

 

2004

T. Tammar

4.

Alexander Maasik

 

2005

T. Tammar

5.

Bertha Kiur

 

2010

E. Lips

6.

Ragne Lakson

 

2015

E. Lips

7. Gerda Lee Allikma   2019 E. Lips
         

 

Klassikalise kitarri huviala 1989 - 2019

1.

Urmo Mägi

 

2011

M. Laugesaar

2.

Matthias-Härmo Laager

VÕK

2013

M. Laugesaar

3.
Egert Römer
  2016 M. Laugesaar
4.
Gustav Lankei   2017 M. Laugesaar
5.
Carmel Meelind     M. Laugesaar
6. Karmen Krigonorov   2018 M. Laugesaar
7. Kart-Martin Laasberg VÕK 2019 M. Laugesaar

 

Plokkflöödi huviala 1989 - 1997       

Nr

Ees- ja perenimi

Lõpetamise aasta

Õpetaja

1.

Egne Kriks

1997

T. Tammar

 

Kandle huviala 1989 - 1997

1.

Kristi Keskküla

1997

E. Tiiter

2.

Kärt Ojavee

 

E. Tiiter

3.

Anni Ruudi

 

E. Tiiter

 

Klarneti huviala 1996 - 2012

1.

Priit Rusalepp

 

2004

T. Tammar

2.

Kalev Karp

VÕK

2012

T. Tammar

 

Oboe huviala 2005 - 2017

1.

Marta Rummi

2013

E. Lips

2.
Kristi Viira 2017 E. Lips

 

Laulu huviala 2003 - 2015

1.

Kristina Orav

VÕK

2012

E. Vunk

2.

Eliisa Mölder

VÕK

2015

E. Vunk