Kadrina Kunstidekool
asutatud 1989. aastal, Kadrina Vallavalitsuse allasutus aastast 1992

Kooli pidaja
Kadrina Vallavolikogu
registrikood 75007847

Postiaadress:
Rakvere tee 4
45201 Kadrina
Lääne-Virumaa

 

Telefonid:
Direktor: +372 32 25 649; +372 522 8966

Elektrooniliselt:
e-mail (direktor): evevunk[at]gmail.com
veeb: http://www.kadrina.ee/kadrinakunst

Direktor
Eve Vunk

Teeninduspiirkond
Kadrina vald

Kadrina Kunstidekoolis töötavate pedagoogide kontaktandmed:

Eve Vunk, direktor 522 8966 32 50661 evevunk@gmail.com
eve.vunk@kadrina.ee
Kaido Järvsoo 5696 7728   puhkpill@icloud.com
Peep Kallas 5698 1644   peepkallas@gmail.com
Tõnu Klomann 5333 2327   tonuklomann@hot.ee
Kaida Mikola 5649 0944   kaida.mikola@gmail.com
Margus Laugesaar 523 3120 32 50733 margus.laugesaar@gmail.com
Aime Lips 5648 8718   lips.aime@gmail.com
Edvin Lips 5665 8724   edvinlips@gmail.com
Liili Põld 5691 4828   liili.pold@hotmail.com
Heidi Reisi 5656 4933   reisi.heidi@gmail.com
Marika Randver 556 7828   marika.randver@gmail.com
Sirje Tambi 508 8976   sirjetambi@mail.ee
Tiit Tammar 5827 0765 32 45532  
Piret Villem 522 2973   piret.villem@gmail.com
Kersti Tarkmees 5561 4479 32 50680 kersti.tarkmees@gmail.com